17-19 апреля
25-27 апреля 2018
31 мая - 2 июня 2018
10-12 октября
10-12 октября
10-12 октября


Заказ пригласительного
Новости
16,Январь
Изменение стоимости участия в выставке "Агропром-2018"
Приказ о изменении стоимости участия в Национальной выставке агротехнологий "Агропром 2018"

Подробнее>>>

13,Июнь
Изменение сроков проведения и стоимости участия
Приказ о изменении сроков проведения и стоимости участия в Международной специализированной выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья "Машпром" "ЛитЭкс"

Подробнее>>>

18,Апрель
«Машпром тм» и «ЛитЭкс тм» расширяет границы! Впервые в Киеве!
Спешим сообщить, что началась активная подготовка к Международной специализированой выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья.

Подробнее>>>

02,Март
Изменение места проведения выставки «Фасад»
Приказ о изменении места проведения Национальной выставки энергоэффективного строительства и ландшафтного дизайна «Фасад»

Подробнее>>>

24,Февраль
В новый год с новыми идеями на выставке «Агропром-2016»!
Национальная выставка агротехнологий «Агропром-2016» с 17 по 19 февраля с успехом прошла в г.Запорожье в ВК «Козак Палац».

Подробнее>>>

Свято краси для Львова!


30.06.2015

Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди» - наймаштабніша beauty-подія в Західній Україні

Які б не складалися обставини, головне ні коли не зупинятися і рухатися вперед! Під цим гаслом виставкова компанія Експо-центр «Метеор», 26-28 травня з успіхом провела у Львові Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди-Львів-2015». Захід дуже гостинно приймав Виставковий комплекс "Південний-EXPO".

Zerkalo modi Zerkalo modi Zerkalo modi

ПРО ФЕСТИВАЛЬ:
Цьогорічний Фестиваль став найуспішнішим за всі 7 років його проведення у м. Львів! Кількість учасників Фестивалю, Чемпіонатів, майстер-класів, відвідувачів та кількість професійних заходів, перевищила показники за всі 7 років у 2 рази! Ми щиро вдячні всім, хто підтримує та допомагає розвивати проект "Дзеркало моди" по всій Україні.

УЧАСНИКИ:
Відвідувачів очікувало 94 компанії-учасниці з 14 регіонів України та Польщі, більше ніж 500 торгівельних марок по всім без винятку напрямам індустрії краси.

Zerkalo modi Zerkalo modi Zerkalo modi

ВІДВІДУВАЧІ:
Показники відвідування заходу значно збільшилися та досягли відмітки більше ніж 5000 відвідувачів з 8 регіонів України. Відвідувачі залишили дуже схвальні відгуки щодо минулого заходу в цілому та окремо схвальні відгуки отримали закриті та відкриті заходи в рамках ділової програми Фестивалю.

Zerkalo modi Zerkalo modi Zerkalo modi

НОВИНКИ!

 1. Нове місце проведення - новий спеціалізований виставковий центр «Південний-EXPO»;
 2. 37 нових, ніколи раніше не представлених компаній-учасниць!
 3. Вперше в рамках Фестивалю пройшов майстер-клас з нігтьової естетики з детальним відпрацюванням матеріалу;
 4. Відкрита безкоштовна Конференція з косметології, яка зібрала 5 авторитетних доповідачів, а також доповіді про омолодження та покращенню якості шкіри, контурну пластику, шугаринг;
 5. Майстер-класи з перукарського мистецтва та візажу від порталу MaxWoman.com. Майстер-класи зібрали близько 200 учасників, найактуальніші доповіді від відомих на території СНГ візажистів та перукарів в ролі доповідачів.
 6. Друковане видання «Вісник знижок, акцій і новинок»;

ПРОФЕСІЙНІ ЗАХОДИ:

 1. Майстер-класи з нігтьової естетики. У перше майстер-класи пройшли з відпрацюванням, а також у перше у Львові було презентовано програму майстер-класів від судді міжнародного рівня Ірини Амросієвої та Наталі Михайловської – майстра міжнародного класу, призера Українських та міжнародних Чемпіонатів;
 2. Майстер-класи з візажу;
 3. Майстер-класи з перукарського мистецтва;
 4. Косметологічна конференція (NEW!!!!);
 5. Семінар-тренінг для адміністраторів та директорів салонів краси. 28 травня київський бізнес тренер В. Вавілов, презентував нову антикризову програму для директорів та адміністраторів салонів краси.
Zerkalo modi Zerkalo modi Zerkalo modi

ЧЕМПІОНАТИ ТА КОНКУРСИ:

 1. ВІДКРИТИЙ Відбірковий тур ЧЕМПІОНАТУ України з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики, нарощування та декорування вій «Чемпіонат Заходу «Золотий Лев». В цьому році у Чемпіонаті прийняло участь близько 400 учасників, а також було представлено більш ніж 40 номінацій.
 2. Відкритий Чемпіонат Західної України з масажу. В рамках Чемпіонату було визначено 5 найкращих масажистів Західної України. Всього у змаганні прийняло участь близько 100 конкурсантів.
Zerkalo modi Zerkalo modi Zerkalo modi

ДЛЯ КОЖНОГО ВІДВІДУВАЧА!

 1. Знижки та грандіозні акції від компаній, були представленні всі три дні проведення Фестивалю;
 2. Безкоштовні відкриті майстер-класи на стендах учасників. Кожен відвідувач мав прекрасну можливість безкоштовно відвідати майстер-класи від провідних технологів популярних торгівельних марок;
 3. Неймовірний Beauty-РОЗІГРАШ косметики, відбувся 28 травня, було представлено близько 100 подарункових наборів від 10 компаній.

«Дзеркало моди» - це завжди «ураган» новинок в усіх напрямках beauty-індустрії! Роби відкриття в світі краси разом з нами!  

Шукайте нас у соц.мережах: «Вконтакте», «Facebook»,
а також на нашому порталі: zerkalomody.com
Для отримання детальної інформації,
Телефонуйте:  +38 (056) 373-93-70/71,
+38 (0562) 357-357
Або пишіть: zerkalo@expometeor.com


Комментарии пользователей
Последний комментарий


самы крутой справа:
UFI
Поиск по сайту
 
Опрос

Оставьте ваш голос

Уважаемый гость, просим ответить, кто же вы?

 Я участник выставки
 Я посетитель выставки
 Я журналист, сотрудник СМИ
 Я не отношусь ни к одной из вышеуказанных категорий

Мы работаем ежедневно с 9.00 до 17.30
кроме выходных и праздничных дней.